Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Jdou Socani z bláta do louže ? Co se to sakra u nás děje?

10. 06. 2017 9:56:54
Sobotkův tým asi moc velkým týmem nebude.Sice s pořád pasují do role všelidové socialistické strany,ale nějak to všechno ztratilo tah na branku. Dva kohouti na jednom smetišti dlouho nevydrží.A hnutí Ano jsou vlastně také socani.

Kupodivu sociální demokracie v Česku nechápe vývoj ve světě a snaží se hledat vlastní řešení problémů. A to si platí množství zahraničních poradců !

Akce, kdy jeden představitel vykřikuje něco s puškou v ruce o imigraci a samopalu do každé rodiny je jedna věc. Druhý zase v tichosti jedná o nastavení přijímacích kvót, které musíme naplnit. To přece lidé lehce prohlédnou. A kdo chce střílet po ulicích ? Takoví blci tady zase nejsou. A mnozí umí i dobře počítat, že je vše něco za něco.

A tak nastala dost šílená situace, která se před volbami zásadně neorganizuje. Nejdříve premier zlikviduje značnou část své vlády. Potom se nemůže divit,že mu spolustraníci navrhují další šílená řešení. Navrhují, aby lídr neúspěšné strany neodstoupil až po volbách, ale těsně před nimi. Nyní se již blbě napravuje cokoliv.

Nechápu,že by najmuté skupiny poradců takový vývoj naplánovali. Zde je neuvěřitelné, kam hloupost může směřovat , i když jde jistě o něco jiného. Lid tomu říká " boj o koryta" .

Je jasné, že koryt ubude a vítězný Babiš všechny řádně odmění svým zájmem o věc.Hoši si opravdu neběhli.

Kdo poradil Sobotkovi vyhlásit odchod od stolu a lože, to je již za hranicí chápání dokonale. Když by bylo to souznění manželů dokonalé, jak píší ve vyhlášení,tak by také počkali až na vývoj po volbách. Ale u nás to vypadá, jako by situci řešili v nějakém království po provalených problémech účastníků manželství. Manželka premiera má asi zdravé úvahy a nechce manžela v dalším období rozrušovat při léčbě v Bohnicích. Česko na takové věci není vůbec zvyklé a kdo to vymyslel, tak by měl rychle zalézt do houští.

Je neuvěřitelné, kam hloupost může velký tým lidí zavést. Organizátoři problémů si mnou ruce,že to říkali celou dobu a Zeman je zase vítězem. U Zemana se zase projevují Boží mlýny ve vývoji jeho zdravotního stavu. Sledoval jsem zahájení světové výstavy v Astaně a tam si na gestu našeho prezidenta jistě novináři smlsli. To není škodolibost,ale konstatování faktů. I kdyby byl Zeman sebevětší genius,tak by kandidovat neměl. Svůj osobní úkol jistě dobře splnil a vývoj může již směřovat pouze dolů. Jenže Miloš Zeman je jiný.

Veřejně se již přetřásají jména nástupců premiera Sobotky. Jenže Zaorálek a Chovanec zatlučou do rakve ČSSD poslední hřebíky a jiná jména asi nemají zájem na své likvidaci.

Tito dva " přátelé" jsou bohužel již na šikmé ploše dlouho a voliči to vidí jasně.To není dobrý taktický politický tah.

Na druhé straně Babiš má již perfektně nabito a možná ani nebude muset vystřílet všechny náboje před volbama. Něco si nechá na období při sestavování vlády. Zbytečné výkřiky premiera Sobotky o spolupráci po volbách, situaci jen zhoršili. Takové chyby snad nedělá nikdo.

Komunisté se přeci do současných vlád ještě nehrnou a předem zavrhovat lídra vedoucí strany je pitomost. Průzkumy veřejné podpory mohou být sice zmanipulované,ale stačí navštívit jakoukoliv hospodu. Tam volí komunisty a Babiše. Socané jsou účastníky humorných vyprávění. A těch voličů komunistů je pořád méně.

Bělobrádek neudělal dobře s návstěvou Sudetských Němců a celá TOP 09 si již balí kufry. Některé politické triky nejdou opakovat.

ODS jistě nevzejde z popela jako bájný Fénix, protože také nepochopili, že jejich úloha také skončila.

Okamura sice ještě určitý dav oblbuje svými úvahami na hranici fašismu a rasismu,ale šance mu mizí každým dnem.

Zajímavým fenoménem jsou Piráti - https://www.pirati.cz/

To není opravdu nová strana, protože se snaží vytrvale již mnoho let a jsou minimálně poučení z předchozího vývoje.

Poměrně čitelný a dokonalý je jejich moderní volební program. Jejich iniciativa se obrací k mladým na sociálních sítích a tam mohou překvapit. Když si jejich úvahy přečtete,tak se vším musíte souhlasit. Je to tak trochu Vox populi, vox Dei ( hlas lidu - hlas boží)

Hlas lidu přece určuje základní politiku- to si mnozí neuvědomují ?

A hlas lidu je důležitý. Bylo by dobré, kdyby získali tak 10 % hlasů a parlament by se značně oživil od dinosaurů. Tak to mají hoši připraveno a přeji jim úspěch. V Evropě mají příznivců dost a i u nás se najdou jejich lidé ve Státní správě v obcích.( Třeba představenstvo města Mariánské lázně).

Naše volby jistě ovlivní i vývoj v Anglii,kde použili podobný konfrontační model jako Socani u nás. Naprosto zbytečně vypsali mimořádné volby a prohráli jako celek. Brexit je již nyní skoro minulostí.

A tak se u nás kandidáti mnoha stran nemohou o Anglii opírat. Nic konzervativního tam již nenabízejí.

Vývoj spěje ke zdárným zítřkům i ve vztahu k spolupráci s Ruskem. Sice se mnozí ještě chovají jako uražené primadóny ,což tito pomatení hoši demonstrovali neúčastí na zahajovacím ceremoniálu v Astaně při otevírání světové výstavy.Těžko komentovat tyto hlouposti.

Zde byl absolutně hlavní postavou Vladimír Putin a prezident Číny.

Putin takové hlouposti s neúčasti na perspektivním fóru nedělá. Jeho tým plánuje dopředu. Náš prezident tam byl sice jako Milouš Jakeš v plotě, ale svoji účast ustál.

Na youtube si to vše můžete pustit.

https://www.youtube.com/watch?v=MrXtLDyxp6U

plus mnoho příspěvků v dalších ukázkách expozic a důležitosti akce. ( kliknout v pravo).

Českou reportáž jsem dosud nenašel i když dozajista existuje.

My si tady raději pořádáme nesmyslné trucovní akce o Evropské bezpečnosti a předvádíme svoji neschopnost nalézat řešení.Polibek Junkerse na čelo tlumočníka to ukázal jednoznačně.Asi si myslel, že to je manželka - manžel nějakého jinopohlavního mužského účastníka. Viz fotografování manželek předchozího fóra,kdy tam s nimi stál manžel jednoho mužského účastníka. Dnes je v EU možné vše. Je to již sbírka exotů.

A až i naši představitelé dostanou rozum a vymaní se ze stáda řízeného z USA, tak bude líp !

Autor: Bedřich Dvořák | sobota 10.6.2017 9:56 | karma článku: 24.92 | přečteno: 913x

Další články blogera

Bedřich Dvořák

Už je to tady !

V uplynulých dnech proběhlo výročí odchodu Sovětských vojsk z Československa. Minimální zájem v Československu i v Rusku neodpovídá významu.Mnoho starších lidí patří ke generaci, která rok 1968 nikdy nepochopila.

26.6.2017 v 9:34 | Karma článku: 13.62 | Přečteno: 655 | Diskuse

Bedřich Dvořák

Má ANO dobrou základnu pro realizaci snů ?

Nejsem politický analytik,ale vidím začínající boj v hnutí ANO. Babiš dobře předpověděl tento vývoj a zajistil si jakési právo Veta při tvorbě kandidátek. Jistě mu to ostatní klasické strany vyčtou,ale budou plakat na cizím hrobě.

23.6.2017 v 15:54 | Karma článku: 10.30 | Přečteno: 302 | Diskuse

Bedřich Dvořák

Jsou to zase jen kecy ? - II.

Byl jsem zařazen do sekty Rusofilů a dopisovatelů do ruských agentur, Tato skupina houstne a je tam zasouváno pořád více lidí.Celý náš problém v Česku je jednoduchý. Chybí nám symboly a motivace.Masaryk nás již netáhne .

23.6.2017 v 10:46 | Karma článku: 18.29 | Přečteno: 462 | Diskuse

Bedřich Dvořák

Jsou to zase jen kecy ?

Určitá část naší politické scény již jen papouškuje řeči o ruské agresi a nebezpečí.TV Zoom Prima zařadila do vysílání dokument amerického režisera Olivera Stone s názvem" Svět podle Putina". Je to jistě značná odvaha .

22.6.2017 v 12:35 | Karma článku: 33.49 | Přečteno: 1028 | Diskuse

Další články z rubriky Občanské aktivity

Karel Trčálek

Hybridní agent Větvička v tísni

Na kom to už zase parazituji!? Uhodne to můj oblíbený hejťák s. Miroslav V.? Vsadím všechnu karmu tohoto článku, že ano!

29.6.2017 v 8:34 | Karma článku: 18.95 | Přečteno: 1032 | Diskuse

Ladislav Větvička

Za co vam hybridni agenti zablokuju fejsbučkovy učet?

Moji milovani neziskovi sudružky a sudruzi. Naši nevzdělani spoluobčani maju předsudky a ksenofobni tendence a narustaju nam tu socialně patologicke jevy. A my tu zme od teho, abyzme jim od toho pomohli, bo zme za to placeni.

28.6.2017 v 11:11 | Karma článku: 47.70 | Přečteno: 7321 | Diskuse

Adam Mikulášek

Komedie jménem Několik vět 2.0

Hlavní aktéři: „bezpečnostní expert“ Kocáb, Kalvoda, Hana Marvanová, Mádl a další „bojovníci za rovnost před zákonem, lidská práva a ráj na zemi“.

27.6.2017 v 10:26 | Karma článku: 43.13 | Přečteno: 2755 | Diskuse

Veronika Valíková

Ještě jednou maturitní slohy - jedničkáři, kteří se odvolávají kvůli své cti

Juanito napsal knihu fantasy, která se docela dobře čte. S jazykem rozhodně zacházet umí, DT měl asi na 92%, ústní na 100%,ze všech předmětů kromě ČJL dostal za jedna. Jen z češtiny za dvě - u maturity si vybral úvahu - dostal 3-.

26.6.2017 v 19:32 | Karma článku: 24.13 | Přečteno: 741 | Diskuse

Pavel Dudr

Pozvání židovských uprchlíků z Francie do ČR

Prezident Macron nás nedávno kritizoval, že odmítáme přijímat uprchlíky, a tak zde navrhujeme, jak bychom mohli napravit svou reputaci. Možná by konečně přišli i ti lékaři a inženýři, na které už dva roky čekáme.

26.6.2017 v 13:06 | Karma článku: 42.99 | Přečteno: 3093 | Diskuse
Počet článků 526 Celková karma 19.86 Průměrná čtenost 969
Vždy jsem pracoval mezi lidmi. Byl jsem pomocným dělníkem i ředitelem velkého podniku.Dnes již nepřipravuji projekty se sociální, komunální a ekologickou tematikou, protože bojovat s mafiánským aparátem nemá dnes bohužel žádnou cenu a rozhlížím se lehce kolem sebe ..........

Seznam rubrik

Oblíbené blogy

Oblíbené články

Napište mi

Vzkaz autorovi


Zbývá 1000 znaků.


Toto opatření slouží jako ochrana proti webovým robotům.
Při zapnutém javaskriptu se pole vyplní automaticky.


více


Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.