Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Žádné mešity v Česku. Do země můžeme přijmout jen uprchlíky ochotné se přizpůsobit

9. 07. 2017 8:31:24
Jde o heslo pana Kulhánka. Společnost v Česku klesá stále hlouběji. Pod hesly nejnižších pudů jdou do boje za hrad i dříve rozumní lidé.Asi jsme si něco namlouvali.

Obecně v Česku převládá názor, že "máme na víc" a ti ostatní nám nesahají ani po kolena. Proto si toto heslo vybral i pan Horáček.Zapomínáme na to, že si podobně utvářejí své Image snad ti všichni " civilizovaní". Na vrcholu jsou jistě občané USA, Ruska i Německa. Stejně uvažují i Francouzi a Italové. To je výčet jen některých,kteří trochu vyčuhují. Takoví Poláci jsou v této partě také a Maďaři zcela určitě.A groteska s Ukrajinci již moc nebaví.

Je zajímavé, když politik usilující o reprezentační post porušuje svým předvolebním postojem "Základní lidská práva". Bohužel není osamocen. U všech kandidátů to je podobné. Jen Zeman to dosud skrývá pomocí svých " bonmotů".

Při posledním zasedání skupiny G20 to demonstranti ukazovali perfektně. Bylo jich tam statisíce a příště to mohou být miliony kdekoliv jinde. To již nejsou vandalová a výtržníci. Ti ukazující měnící se nálady ve společnosti proti těm, kteří si chtějí ponechat své dosažené pozice válkami,vydíráním, podvody a utlačováním vlastních obyvatel.

Společnost se bohudík vyvíjí objektivně podle pravidel,která jsou také objektivní a stále se mění. Komunisté měli heslo " Kdo chvíli stojí, již stojí opodál" . A na nástěnkách viselo heslo Lenina - " učit se,učit se, učit se". Obě hesla jsou pravdivá a správná. Jen to dnešní lidé nechtějí pochopit.

Stačí se podívat do přírody. Když se nějaké mládě nebude učit a přizpůsobovat prostředí,tak většinou nějak zahyne. U lidí je to úplně stejné. Jen se navíc mnohem více zabíjíme mezi sebou.To v přírodě běžné není.

Zapomínáme na to, že se ptáci stěhují z nějakých důvodů, když jim někde nějaké prostředí nevyhovuje.I poušť na Sahaře vzniká podobným způsobem. Ekologové se nesmyslně přivazují ke shnilým stromům a brání jakési nové záchraně.

Stejně tak se přivazují politici všech zemí a brání jejich současné způsoby myšlení.Proběhlá akce G 20 to demonstruje úplně dokonale. Domluvili se na něčem a nerespektují postoje obyvatelstva, kterých se vše týká nejvíce.Za koho vlastně mluví ti super chránění lidé ?

Nechodím na mše do kostela, v mešitě jsem byl jednou a na akci v synagoze jsem snad nebyl nikdy i když jsem po mámě trochu žid.

Ale určitě si vážím všech, kteří tuto činnost potřebují a nikomu bych nikdy nebránil v jejích vyznání Boha.

Současné době se někdy dokonce říká,že jde o realizaci biblického projektu.Bible je zajímavá kniha, která není vlastně knihou, protože shrnuje mnohé lidské zkušenosti.Jen byla zavedena jako nástroj ovládání společnosti. Dnes jsou tou biblí peníze a osobní prospěch. To jistě odporuje přírodním zákonům a ty přírodní zákony společenské vlastně vůbec pořádně neznáme.

Nikdy a nikde jsem v našich mediích nečetl, co vlastně opravdu chtějí ty statisíce demonstrujících kdekoliv ve světě. Jistě nejde o rabování obchodů a podpalování aut.

Mnozí mají na vše jednoduchý názor.Když se ti něco nelíbí,tak dostaneš přes hubu a je to.Jenže tak postupovali a postupují všechny systémy, kde jde o potlačování práv jiných. A je to stejné v Rusku,USA i kdekoliv jinde.

Ještě nepřichází to krásné celospolečenské osvobození. Každý, kdo dosud přináší jiné pohledy na věc,tak je silou umlčen. Stačí si přečíst závěry zasedání G20. Jde jen o dohody, jak a co zakázat,aby byl již nějaký vynucený klid. A stejně je nikdo dodržovat nebude. A celá slavná EU již blbne na vyšší úrovni mnoho let. Bez ohledu na náladu a požadavky vlastního obyvatelstva.

U nás raději nezveřejňujeme nevhodné výsledky. Kolik miliard jsme již prodělali na přerušení spolupráce s Ruskem ? 100 miliard Euro a nebo více ?

Snahy o pochopení těch druhých se zamítají !

Jenže ti druzí určují další vývoj a vyřešení problému,že bude již líp ! Hesla na plakátech nic nevyřeší.

Autor: Bedřich Dvořák | neděle 9.7.2017 8:31 | karma článku: 37.73 | přečteno: 4653x

Další články blogera

Bedřich Dvořák

Zničíme KLDR, pokud neskončí provokace.

Toto je věta z projevu prezidenta USA na plénu OSN. Nechápu, proč se takto Donald Trump projevuje.Patřil jsem k těm,kteří očekávali zásadní změnu rétoriky amerických prezidentů. Bohužel jsem zarmoucen a nechápu tyto postoje.

19.9.2017 v 18:03 | Karma článku: 19.04 | Přečteno: 439 | Diskuse

Bedřich Dvořák

Boje mezi taxikáři a řidiči Uberu, na místo jede i policie

Již je to tady.Nové možnosti v IT technice dokáží fungovat lépe a laciněji než staré způsoby.Jde o určité sdílení dopravních prostředků i když nelze vyloučit určitou konkurenci v dopravních službách.

18.9.2017 v 15:14 | Karma článku: 10.80 | Přečteno: 578 | Diskuse

Bedřich Dvořák

Vynikající životní pojištění rozhýbalo Česko.

Nejde o morbidní úvahu,ale o dokumentaci, jak se většinová společnost stará o své občany.Zprivatizovali jsme nesmyslně výrobu vody a stejné je to i s pohřebnictvím.

16.9.2017 v 9:24 | Karma článku: 12.64 | Přečteno: 548 | Diskuse

Bedřich Dvořák

KOMENTÁŘ: Proč je máslo drahé ?

V mnoha mediích se to hemží informacemi, proč je máslo drahé. Stačí občas nakupovat cokoliv a umět počítat. Zdražuje se vše důležité, protože si to asi můžeme dovolit.Takové jsou závěry komentářů. Prý to je v EU mnohem horší.

13.9.2017 v 18:55 | Karma článku: 17.43 | Přečteno: 1065 | Diskuse

Další články z rubriky Občanské aktivity

Bedřich Dvořák

Zničíme KLDR, pokud neskončí provokace.

Toto je věta z projevu prezidenta USA na plénu OSN. Nechápu, proč se takto Donald Trump projevuje.Patřil jsem k těm,kteří očekávali zásadní změnu rétoriky amerických prezidentů. Bohužel jsem zarmoucen a nechápu tyto postoje.

19.9.2017 v 18:03 | Karma článku: 19.04 | Přečteno: 439 | Diskuse

Libor Fleischhans

Měření emisí nezkvalitní, rozhodli o tom mocní

Servisní pokyny ŠKODA Auto ohrožují bezpečnost státu. Policejní vozy neprošly emisní kontrolou, neměly totiž načtené emisní testy v Readiness Code, které koncern u "měření emisí" vyžaduje. Včera výrobce pokyny změnil, auta projdou

19.9.2017 v 8:53 | Karma článku: 13.89 | Přečteno: 427 | Diskuse

Bedřich Dvořák

Boje mezi taxikáři a řidiči Uberu, na místo jede i policie

Již je to tady.Nové možnosti v IT technice dokáží fungovat lépe a laciněji než staré způsoby.Jde o určité sdílení dopravních prostředků i když nelze vyloučit určitou konkurenci v dopravních službách.

18.9.2017 v 15:14 | Karma článku: 10.80 | Přečteno: 578 | Diskuse

Roman Máca

Na Česko chce poslat ruské tanky, současně od Čechů prosí peníze

Petr Michalů je skutečně zvláštní postavou internetového dění. Před více než rokem odcestoval do Ruska, aby tam požádal o politický azyl. Prý ho z ČR vyhnali. Odtud nazývá Čechy otroky, ale zároveň je prosí o peníze.

18.9.2017 v 14:45 | Karma článku: 40.36 | Přečteno: 7070 | Diskuse

Pavel Dudr

Dánsko pátá nejpokojnější země světa a ČR šestá?

Za poslední dva roky vzrostl počet znásilnění v Dánsku o 196% (1) a dánská vláda ohledně eskalace zločinu migrantů říká, že je to „nejhorší situace od druhé světové války" (2)

17.9.2017 v 21:48 | Karma článku: 31.44 | Přečteno: 917 | Diskuse
Počet článků 573 Celková karma 19.93 Průměrná čtenost 972
Vždy jsem pracoval mezi lidmi. Byl jsem pomocným dělníkem i ředitelem velkého podniku.Dnes již nepřipravuji projekty se sociální, komunální a ekologickou tematikou, protože bojovat s mafiánským aparátem nemá dnes bohužel žádnou cenu a rozhlížím se lehce kolem sebe ..........


Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.