Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Žádné mešity v Česku. Do země můžeme přijmout jen uprchlíky ochotné se přizpůsobit

9. 07. 2017 8:31:24
Jde o heslo pana Kulhánka. Společnost v Česku klesá stále hlouběji. Pod hesly nejnižších pudů jdou do boje za hrad i dříve rozumní lidé.Asi jsme si něco namlouvali.

Obecně v Česku převládá názor, že "máme na víc" a ti ostatní nám nesahají ani po kolena. Proto si toto heslo vybral i pan Horáček.Zapomínáme na to, že si podobně utvářejí své Image snad ti všichni " civilizovaní". Na vrcholu jsou jistě občané USA, Ruska i Německa. Stejně uvažují i Francouzi a Italové. To je výčet jen některých,kteří trochu vyčuhují. Takoví Poláci jsou v této partě také a Maďaři zcela určitě.A groteska s Ukrajinci již moc nebaví.

Je zajímavé, když politik usilující o reprezentační post porušuje svým předvolebním postojem "Základní lidská práva". Bohužel není osamocen. U všech kandidátů to je podobné. Jen Zeman to dosud skrývá pomocí svých " bonmotů".

Při posledním zasedání skupiny G20 to demonstranti ukazovali perfektně. Bylo jich tam statisíce a příště to mohou být miliony kdekoliv jinde. To již nejsou vandalová a výtržníci. Ti ukazující měnící se nálady ve společnosti proti těm, kteří si chtějí ponechat své dosažené pozice válkami,vydíráním, podvody a utlačováním vlastních obyvatel.

Společnost se bohudík vyvíjí objektivně podle pravidel,která jsou také objektivní a stále se mění. Komunisté měli heslo " Kdo chvíli stojí, již stojí opodál" . A na nástěnkách viselo heslo Lenina - " učit se,učit se, učit se". Obě hesla jsou pravdivá a správná. Jen to dnešní lidé nechtějí pochopit.

Stačí se podívat do přírody. Když se nějaké mládě nebude učit a přizpůsobovat prostředí,tak většinou nějak zahyne. U lidí je to úplně stejné. Jen se navíc mnohem více zabíjíme mezi sebou.To v přírodě běžné není.

Zapomínáme na to, že se ptáci stěhují z nějakých důvodů, když jim někde nějaké prostředí nevyhovuje.I poušť na Sahaře vzniká podobným způsobem. Ekologové se nesmyslně přivazují ke shnilým stromům a brání jakési nové záchraně.

Stejně tak se přivazují politici všech zemí a brání jejich současné způsoby myšlení.Proběhlá akce G 20 to demonstruje úplně dokonale. Domluvili se na něčem a nerespektují postoje obyvatelstva, kterých se vše týká nejvíce.Za koho vlastně mluví ti super chránění lidé ?

Nechodím na mše do kostela, v mešitě jsem byl jednou a na akci v synagoze jsem snad nebyl nikdy i když jsem po mámě trochu žid.

Ale určitě si vážím všech, kteří tuto činnost potřebují a nikomu bych nikdy nebránil v jejích vyznání Boha.

Současné době se někdy dokonce říká,že jde o realizaci biblického projektu.Bible je zajímavá kniha, která není vlastně knihou, protože shrnuje mnohé lidské zkušenosti.Jen byla zavedena jako nástroj ovládání společnosti. Dnes jsou tou biblí peníze a osobní prospěch. To jistě odporuje přírodním zákonům a ty přírodní zákony společenské vlastně vůbec pořádně neznáme.

Nikdy a nikde jsem v našich mediích nečetl, co vlastně opravdu chtějí ty statisíce demonstrujících kdekoliv ve světě. Jistě nejde o rabování obchodů a podpalování aut.

Mnozí mají na vše jednoduchý názor.Když se ti něco nelíbí,tak dostaneš přes hubu a je to.Jenže tak postupovali a postupují všechny systémy, kde jde o potlačování práv jiných. A je to stejné v Rusku,USA i kdekoliv jinde.

Ještě nepřichází to krásné celospolečenské osvobození. Každý, kdo dosud přináší jiné pohledy na věc,tak je silou umlčen. Stačí si přečíst závěry zasedání G20. Jde jen o dohody, jak a co zakázat,aby byl již nějaký vynucený klid. A stejně je nikdo dodržovat nebude. A celá slavná EU již blbne na vyšší úrovni mnoho let. Bez ohledu na náladu a požadavky vlastního obyvatelstva.

U nás raději nezveřejňujeme nevhodné výsledky. Kolik miliard jsme již prodělali na přerušení spolupráce s Ruskem ? 100 miliard Euro a nebo více ?

Snahy o pochopení těch druhých se zamítají !

Jenže ti druzí určují další vývoj a vyřešení problému,že bude již líp ! Hesla na plakátech nic nevyřeší.

Autor: Bedřich Dvořák | neděle 9.7.2017 8:31 | karma článku: 37.73 | přečteno: 4664x

Další články blogera

Bedřich Dvořák

Studentka navrhla radikální změnu pro Strahov

Samozřejmě je Strahovský stadion zbytečný a nevyhovující. Ale budovat tam byty je hloupost.Vedle jsou staré studentské koleje s určitým vybavením a moderní Kampus na současné úrovni potřebuje Praha mnohem více.

19.11.2017 v 15:59 | Karma článku: 11.44 | Přečteno: 567 | Diskuse

Bedřich Dvořák

Do konce roku by nám prý měla vystačit energie z biomasy

Byl prý nějaký celosvětový den biomasy. Určité společnosti se pokoušejí získat jakési dotace a přesvědčují své zákazníky o vynikající účinosti tohoto způsobu získávání energie.

19.11.2017 v 10:32 | Karma článku: 19.45 | Přečteno: 338 | Diskuse

Bedřich Dvořák

Tak jsem se hezky projel.....

Den před státním svátkem jsem jel z Prahy směrem na Kostelec nad Černými lesy. To by nebylo nic zvláštního, jen jsem tuto trasu nejel dostatečně dlouho. Nechtěl jsem přejíždět u Říčan na českobrodskou silnici a tak jsem dál.

16.11.2017 v 21:40 | Karma článku: 11.77 | Přečteno: 382 | Diskuse

Bedřich Dvořák

Úvaha tak trochu povolební......

Poslední volby nebyly ukončeny ničím jiným, než šokem. Do čela se dostaly zvláštní skupiny, které s tou skutečností moc nepočítaly. Neberu vůbec ODS. To je jen " labutí píseń" a určitá šťastná setrvačnost.

12.11.2017 v 22:24 | Karma článku: 14.42 | Přečteno: 622 | Diskuse

Další články z rubriky Občanské aktivity

Milada Šnajdrová

Což takhle řídit stát jako neziskovku

Mezi řízením státu a firmy jsou propastné rozdíly. Přesto se pro ni rozhodlo 18,9 % oprávněných voličů. Proto mne napadlo, jak by to vypadalo, kdyby někdo chtěl řídit stát jako nestátní neziskovou organizaci.

20.11.2017 v 12:30 | Karma článku: 8.48 | Přečteno: 736 |

Pavel Dudr

Otroctví je součástí islámu, otroctví je součástí džihádu

A džihád zůstane tak dlouho, jak dlouho bude islám... Ti, kdo tvrdí, že otroctví bylo zrušeno, jsou ignoranti...“ prohlásil šejk Saleh Al-Fawzan,

19.11.2017 v 18:47 | Karma článku: 34.69 | Přečteno: 1133 | Diskuse

Bedřich Dvořák

Studentka navrhla radikální změnu pro Strahov

Samozřejmě je Strahovský stadion zbytečný a nevyhovující. Ale budovat tam byty je hloupost.Vedle jsou staré studentské koleje s určitým vybavením a moderní Kampus na současné úrovni potřebuje Praha mnohem více.

19.11.2017 v 15:59 | Karma článku: 11.44 | Přečteno: 567 | Diskuse

Bedřich Dvořák

Do konce roku by nám prý měla vystačit energie z biomasy

Byl prý nějaký celosvětový den biomasy. Určité společnosti se pokoušejí získat jakési dotace a přesvědčují své zákazníky o vynikající účinosti tohoto způsobu získávání energie.

19.11.2017 v 10:32 | Karma článku: 19.45 | Přečteno: 338 | Diskuse

Martin Kavka

A kdy se Halík a Putna omluví kardinálovi Dukovi?

Tak jsme měli zase malou aféru, kdy „strážci“ demokracie v čele s Halíkem a Putnou zahřímali na její obranu sesláním hromů a blesků na adresu Arcibiskupa pražského, Primase českého a kardinála Dominika Duku.

18.11.2017 v 16:29 | Karma článku: 43.90 | Přečteno: 3561 | Diskuse
Počet článků 598 Celková karma 16.26 Průměrná čtenost 967
Vždy jsem pracoval mezi lidmi. Byl jsem pomocným dělníkem i ředitelem velkého podniku.Dnes již nepřipravuji projekty se sociální, komunální a ekologickou tematikou, protože bojovat s mafiánským aparátem nemá dnes bohužel žádnou cenu a rozhlížím se lehce kolem sebe ..........


Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.