Má Policie pořád ještě zařízení firmy Huawei?

26. 07. 2019 10:09:54
Když má zájem jakýkoliv subjekt nahrát či vysílat vaše rozhovory,tak má k tomu tisíce možností. Tajné služby mají ještě mnohem více prostředků ke špehování kohokoliv. Je to úplně běžná praxe.Jen nechápu,proč by to měli být Číňané?

Dnes asi všichni správní politici absolvovali školení o špinážní technice a jejich možnostech.Všichni tuší,kde se skrývají špioni a co dělají.

Také ukládání a třídění dat je jim jasné. A prý dokonce vědí,co se s tím dát dělat.za skopičiny.

Tak se dozvíme,že mohou Číňané skladovat data o vašem zdravotním stavu,či jídelních zvyklostech. Asi je zajímá i Váš politický názor,který na veřejnosti tajíte. Možná,že se dělí o část dat s ruskými špiony a ti zase předávají data do Číny.

Něco musí ti hoši přece dělat,když to stojí velké peníze. V malém to funguje i u nás. Každý špion si musí problémy vymýšlet,aby byl nepostradatelný. Fungovalo to tak vždy dříve i nyní.

Dnes budete asi muset před návštěvou jakéhokoliv úřadu vypnout telefon,fotoaparát či notebook,vyndat baterku a doufat,že tam Číňané nedali ještě nějakou skrytou,kterou nemůžete vyndat.

Běžný človek se jen chechtá a psychopaté věci řeší A těch je v naší politice asi většina.

Ti nebezpeční zlotřlci montují do zařízení složité obvody a doufají,že si to koupí nějaký zajímavý zdroj informací a bude sranda. Jak to poznají,to psychopaté neřeší. To je práce těch zlých špionů.

Před nějakou dobou byl poprask ,když měla frau Merkel obyčejný teefon a nějaký snaživec to zjistil.

Putin prý raději telefonuje pevnou linkou přes KGB a Trump má asi speciální zařízení,které fuinguje na jiných principech.A v záloze má několik cvičených holubů.

Kde je již doba mikroteček a mrtvých schránek ve vydlabaných zdích ? Když mne navštívili zloději,tak jsem byl překvapen.že Policie již nesnímá otisky ale pachové stopy a DNA. Vytváří v klidu ( prozatím) vlastní databanku podezřelých. Jen podepíšete nevinný protokol a mají vás ve své databázi. Souhlasím - lupiči a zločinci se mají likvidovat a převychovávat. I u mne našli pachovou stopu v databázi a měli ho ! . Jen dotyčný poučený znalec prohlásil,že se sice vloupal,zničil dveře, ale šel se jen podívat a nic si na památku nevzal. Byl to absolvent speciální Vysoké školy v nápravném zařízení v minulosti. A škodu nezaplatí,neb nemá příjem.

Vůbec mi nevadí kamery na ulicích.Jen jich je málo a vyhodnocování prozatím dělají lidé. Ti to nemohou stíhat ani náhodou. V USA a v Kanadě zjistili,že bohatě stačí,aby zabezpečovací zařízení,případně vzdálená ostraha promluvila,že jsou nahráváni a většinou hned utíkají. Ani tam nemusí dorazit rychlé komando.

U nás by nějaký tlampač pomohl mnohdy také. Jen nejsou peníze,neb to musí být speciálně certifikované,aby něco zbylo pro schvalovače.

Za pár let nás to již bolet nebude. Budeme ve zlatíé kleci všichni. A na závěr to zase zruší,jako pitomost.

Jen již i tady ledy tají.

V USA již povolili v tichosti mnohé,co zakázali. Superpočítače se jistě dají lépe využít, než na špionáž.

EU,jako vazal, bude přešlapovat o trochu déle.

Trojský kůň již byl instalován. Čína je daleko před námi ve všem. I v uvažování a reálné psychologii..

Jeden Trojský kůň je v Itálii a druhý v Maďarsku.A další se již připravují. Stovky dalších jsou po celém světě,v USA i v Rusku..

Něco je již za hranicí grotesky. Armáda USA si objednala v Číně vojenské vybavení pro boj s Čínou.Navíc zcela určitě správně a po výběrovém řízení.

Mám telefon Huawei i tablet Huawei. A je mi opravdu jedno,zda mne někdo špehuje.Stejné je to v 99 % případech na úřadech.

Znám jedince,kteří si pořídili šifrované telefony, i když jsou to především duševně nemocní lidé. Naše policejní složky to samozřejmě okamžitě vědí a umí vše dešifrovat. Jen se zbytečně vyhazují peníze.

Dnes bychom měli vyslat do Číny stovky a tisíce odborníků.kteří budou analyzovat jejich úspěchy. Nic tajného sice stejně nenajdou,ale přinesou objektivní pohled na odlišný systém vládnutí a státní správy..

Nejsem příznivec prezidenta Zemana,ale v tomto má svatou pravdu. Musíme se od nich učit - nebo alespoň poučit.

Ještě,že dnes již nelze mnohé informace ututlat. I v tomto to umějí v Číně lépe. Jejich sociální sítě jsou mnohem bezpečnější ke zneužití pro kriminální účely než náš systém velké " svobody".

ale to je na samostatný článek.

troška tady :

https://www.youtube.com/watch?v=Spy8Czgi6Yk&t=450s

Přátelé- nenechte se se ovlivňovat-používejte vlastní hlavu.

bude líp !

Autor: Bedřich Dvořák | pátek 26.7.2019 10:09 | karma článku: 11.85 | přečteno: 220x

Další články blogera

Bedřich Dvořák

tušíte,zda máte správnou intuici ? A co na to Brainstorming ?

Intuice je fenomén založený na podvědomí,vzdělanosti a jistě i přirozené zkušenosti. Lidský mozek si přijaté informace ukládá pro nás nepochopitelným způsobem a intuice z těchto informací těží a vychází.

16.8.2019 v 13:15 | Karma článku: 5.80 | Přečteno: 133 | Diskuse

Bedřich Dvořák

Lobbing proti návrhu ministerstva financí upravit stravenkový systém se rozjel naplno.

Je to snad každému jasné. Nejvíce vydělávají ti,co to celé organizují.Pokud tam někdo do systému nevmontoval nějaké speciální dohody a náhrady škody, bude to perfektní krok,který všem bude vyhovovat.Lidem určitě.

15.8.2019 v 16:11 | Karma článku: 11.28 | Přečteno: 762 | Diskuse

Bedřich Dvořák

Kdy začnou konečně "opiové" války.

Čína se po dlouhé době vymanila z područí okupantů a dějí se divy. I tady jsme v jakési okupaci, a ještě nepřišla ta nová " hybridní" válka,kdy nám budou mazat med kolem huby. Přijde to s příchodem do měnové unie v dobrém kurzu

12.8.2019 v 9:34 | Karma článku: 10.92 | Přečteno: 295 | Diskuse

Bedřich Dvořák

Dnes o něčem jiném. Pro pamětníky .

Jsem bigbíťák a budu jím až do smrti.Vím,co to je tahat těžkou aparaturu do patra ve 3 hodiny ráno. Vím,co to je konzertovat za 50 Kč za akci. Vím také,že to byla dobrá doba. Naučili jsme se v tom již plout a politický teror nebyl

6.8.2019 v 19:48 | Karma článku: 20.35 | Přečteno: 518 | Diskuse

Další články z rubriky Občanské aktivity

Martin Mařák

Rostlinná pomsta vegetariánským vrahům se blíží

Vůbec nejstrašnější zločin proti právům stromů a rostlin je podle mne chladnokrevné požírání živých rostlinných batolat jako například bezbranných sójových klíčků.

18.8.2019 v 11:26 | Karma článku: 16.47 | Přečteno: 221 | Diskuse

Zdenek Horner

Jak ideologie odporuje faktům při výkladu záchrany na moři

Stejně jako u nás nemáme žádné rasisty, ale ... Podobně se málokdo odváží souhlasit s topením trosečníků, ale ... nesouhlasí s jejich převážením do Evropy. Navíc se všichni tváří, že je Libye bezpečnou zemí.

17.8.2019 v 22:49 | Karma článku: 6.86 | Přečteno: 678 | Diskuse

Ruda Hlousek

Vojna ... (2. dil)

O sobotach byly na poradu rajony. Vsechno se muselo jen bliskat. Pamatuju se jak se delali na parketach kartacem ruzicky, tak nejak se tomu rikalo ...

17.8.2019 v 4:28 | Karma článku: 11.00 | Přečteno: 478 | Diskuse

Ruda Hlousek

Vojna ... (1. dil)

V roce 1972 me prisel povolavaci rozkaz, abych se dostavil na letiste do Brna(Slatiny), kde budu zauceny mechanikem na helikoptery ...

16.8.2019 v 17:37 | Karma článku: 7.31 | Přečteno: 259 | Diskuse

Veronika Valíková

Opravdu tu chceme nové Pavlíky Morozovy?

Rozmohl se nám tu takový nešvar na sociálních sítích. Ale pěstují ho v mediálním prostoru i někteří novináři, politici, herci a další politicky uvědomělí jedinci.

16.8.2019 v 17:01 | Karma článku: 46.62 | Přečteno: 8616 | Diskuse
Počet článků 794 Celková karma 18.16 Průměrná čtenost 957
Vždy jsem pracoval mezi lidmi. Byl jsem pomocným dělníkem i ředitelem velkého podniku.Dnes již nepřipravuji projekty se sociální, komunální a ekologickou tematikou, protože bojovat s mafiánským aparátem nemá dnes bohužel žádnou cenu a rozhlížím se lehce kolem sebe ..........

Najdete na iDNES.cz